/uk/cart/add/?ajax=True
  • пн-пт 09-17
  • сб-нд вихідний

Знайти за розміром

Внутрішній діаметр
Зовнішній діаметр
Висота

Каталог підшипників ZN

Виробник Фото Артикул Аналоги Опис Вн Зов Вис Ціна К-ть
ZN LM 67048/10 Підшипник роликовий однорядний конічний (автомобільний) 31.75 59.131 15.875 156.00 грн. 7

ZN Bearing Co. Ltd., є новітнім технологічним підприємством, що займається розробкою, виробництвом і продажем підшипників ковзання. ZN має багатий досвід щодо технологічного розвитку та управління виробництвом підшипників та досягла великих успіхів.

Компанія виробляє в основному продукцію типу DU, DX, DP4, біметалеву, JDB бронзову тощо. Застосовуючи передові технології виробництва та забезпечуючи стабільну якість продукції зі свого каталогу компанія користується високою репутацією як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку.

Компанія ZN поставляє різні продукти для багатьох міжнародних підприємств в Америці, Європі та Азії. На підприємстві використовується система контролю якості як ключовий чинник загального розвитку. Політика якості компанії полягає в тому, щоб пропонувати кваліфіковану, надійну та продукцію, яка задовольняє вимоги клієнтів. ZN Bearing має сучасні можливості, висококваліфікований персонал та модернізоване управління. Тому каталог підшипників ZN містить тільки якісні та надійні продукти.