/uk/cart/add/?ajax=True
  • пн-пт 09-17
  • сб-нд вихідний

Знайти за розміром

Внутрішній діаметр
Зовнішній діаметр
Висота

Каталог підшипників NIS

Виробник Фото Артикул Аналоги Опис Вн Зов Вис Ціна К-ть
NIS 6207 K 2RS Підшипник кульковий однорядний радіальний 35 72 17 352.59 грн. >10

Компанія NIS Bearings зареєстрована в 2001 році в Сінгапурі з метою задоволення зростаючого ринкового попиту на високоякісні і економічно вигідні підшипники. На сьогоднішній день компанія перетворилася в лідируючого в Азії виробника підшипників, що виробляє орієнтовану на рішення продукцію для глобального контингенту клієнтів.

NIS Bearings дотримується стандартів якості у всіх сферах діяльності, а також суворого контролю щодо продукції, що випускається і надання послуг з метою задоволення всіх потреб клієнтів.

Тісна співпраця з клієнтами ґрунтується на високій взаємній довірі. Компанія надає випробувану продукцію і послуги за найвигіднішими цінами, тому в онлайн каталог підшипників NIS включені тільки якісні продукти цього бренду.

За час свого існування компанія NIS Bearings здобула солідну репутацію у виробництві якісної продукції і надання відповідних послуг клієнтам. Незалежно від того, чи є клієнти дрібними і середніми підприємствами або багатонаціональними корпораціями, фірма надає їм широкий діапазон рішень, спрямованих на безперебійну роботу їх обладнання.

NIS Bearings має у своєму розпорядженні великий вибір підшипників, роликових ланцюгів, універсальних з'єднань і муфт, а також комплектуючі, спеціально розроблені на підставі вимог клієнтів.