/uk/cart/add/?ajax=True
  • пн-пт 09-17
  • сб-нд вихідний

Знайти за розміром

Внутрішній діаметр
Зовнішній діаметр
Висота

Підшипники MTK

Виробник Фото Артикул Аналоги Опис Вн Зов Вис Ціна К-ть
MTK 81230 M Підшипник роликовий (циліндричний) упорний 150 215 50 0.00 грн.

MTK+Bearing Factory NV/SA це Бельгійська виробнича компанія, заснована у 2005 році в результаті спільного підприємства EMS International з керівництвом підшипникового заводу в Румунії. Штаб-квартира розташована в Брюсселі. З 2010 р. MTK отримала сертифікат ISO 9001 та має досвідчений багатомовний персонал, що є зручно для клієнтів та завжди корисно при вирішенні будь-якої проблеми чи питання.

Незалежно від обставин, MTK діє відповідно до міжнародних ділових законів, правил бухгалтерського обліку та стандартів аудиту. Компанія веде свій бізнес, дотримуючись жорсткої етичної політики, яка керує їх повсякденним управлінням і стратегією, в результаті чого налагоджуються справедливі та чесні ділові відносини з повагою до клієнтів та дистриб'юторів.

Підшипники з каталогу MTK використовуються у багатьох галузях: машинобудуванні, машинах для кранів, металургії, сільському господарстві, харчовій, видобувній, гірничій та морській промисловості, ринку заміни та ін.

Відділ розробки також може виготовляти підшипники відповідно до запиту клієнта. Виробник запропонує розрахунки в режимі реального часу, металургійний аналіз, порівняльні випробування тощо.

Продаж підшипників MTK широко розповсюджений в Австралії, Німеччині, Південній Африці та Китаї. Компанія пропонує широкий вибір послуг доставки у понад 60 країнах світу тому в Україні будь-який підшипник з каталогу МТК можна купити на сайті компанії «ПСВ Підшипник».