/uk/cart/add/?ajax=True
  • пн-пт 09-17
  • сб-нд вихідний

Знайти за розміром

Внутрішній діаметр
Зовнішній діаметр
Висота

Підшипники MPZ

Виробник Фото Артикул Аналоги Опис Вн Зов Вис Ціна К-ть
MPZ SBTB70.105 Підшипник кульковий однорядний упорний 70 105 21.5 0.00 грн.
MPZ 22320 EW33 Підшипник роликосферичний (бочкоподібний) радіально-упорний 100 215 73 0.00 грн.

MPZ (Мінський підшипниковий завод) один з найбільших заводів, який спеціалізується на виробництві сферичних роликових підшипників у країнах СНД. МПЗ сертифікований за вимогами систем контролю якості згідно ISO 9001:2000, а також ISO 14001. В каталозі продукції MPZ є можливість знайти потрібний підшипник по розміру чи за артикулом, або аналогічний підшипник іншого виробника.

Компанія MPZ налагодила масове виробництво сферичного роликового підшипника, який має модернізовану внутрішню конструкцію, що дозволяє йому витримати підвищені високошвидкісні обертальні, ударні та вібраційні навантаження при експлуатації. Також МПЗ виготовляє роликосферичні закриті підшипники, які є захищеними від проникнення забруднень ззовні, ці вироби довгий час не вимагають змащування.

Компанія виготовляє близько 600 типів розмірів підшипників вага яких починається від 2 грамів до 950 кілограмів, кількість виробленої продукції сягає 20 мільйонів на рік. Підшипники MPZ використовується у промисловості України, зокрема в металургії, важкому машинобудуванні, гірничо-збагачувальній промисловості та інших. Онлайн-каталог виробів цього бренду на сайті компанії «ПСВ-Підшипник» пропонує вам купити потрібний продукт або замовити його в консультантів.