/uk/cart/add/?ajax=True
  • пн-пт 09-17
  • сб-нд вихідний

Знайти за розміром

Внутрішній діаметр
Зовнішній діаметр
Висота

Каталог підшипників McGill

Компанія McGill була заснована в 1905 році Джеймсом МакГіллом. Спочатку компанія носила назву Crescent, і мала більш широкий спектр діяльності - виробництво різноманітної продукції, інвестування в нерухомість і так далі. У 1910 Crescent була перейменована в McGill Manufacturing Co, а з 1925 року МакГілл почав виробництво підшипників. У 1937 був винайдений перший опорний ролик. Опорні ролики Camrol досі є унікальними серед інших і в даний час існує більше 1400 різних типів і розмірів

У 1990 році компанія була придбана Emerson Transmission Corp. (Також, як згодом і інша американська марка - Rollway), яка в свою чергу є філією транснаціональної корпорації Emerson Electric Co., штаб-квартира якої знаходиться в місті Сент-Луїсі, США, оскільки бренд McGill має багаторічну історію і добре відомий, його міняти не стали. Завод McGill знаходиться в штаті Індіана (США).

Завод McGill входить в транснаціональну корпорацію Emerson, в якій працює 135000 співробітників на 235 підприємств. Продукція цього бренду відрізняється високою якістю і надійністю, є аналогом інших всесвітньо відомих брендів таких як SKF, FAG, NTN, KOYO та інші. Як і більшість марок підшипників американського виробництва, на нашому ринку представлені дуже мало, оскільки витримувати конкуренцію з європейськими та японськими виробниками, в першу чергу за ціною цим виробам вкрай важко, проте, в деяких випадках продукція є незамінною (наприклад, для верстатів американського виробництва, літаків і інших літальних апаратів).

В каталог марки McGill входять такі види продукції:

  • опорні ролики CAMROL
  • голчасті підшипники CAGEROL
  • голчасті роликопідшипники GUIDEROL
  • сферичні роликопідшипники SPERE-ROL
  • авіаційні підшипники