/uk/cart/add/?ajax=True
  • пн-пт 09-17
  • сб-нд вихідний

Знайти за розміром

Внутрішній діаметр
Зовнішній діаметр
Висота

Каталог підшипників KLF

KLF це чеська компанія, історія якої розпочалася з виробництва підшипників кочення на машинобудівному заводі у 1959 - 1960 роках. В 1960 - 1972 роках здійснювалося виробництво спеціальних типів підшипників для різних ресурсоємних додатків і текстильних машин. Починаючи з 1974 р умови дозволили почати виробництво конічних роликових підшипників.

Після приватизації компанії в 1993 році виробництво підшипників було передано компанії OMNIA – ROLL. У 2006 році до компанії приєднався давній діловий партнер з Індії, який був перейменований в KLF-ZVL Bearings sro. У 2010 році контрольний пакет акцій виробничих компаній KLF-ZVL Bearings sro купує ІМЕТ-AKE SRO Bratislava.

Каталог підшипників KLF містить вироби вироблені відповідно до технічних стандартів виробництва і специфікації, що включають нововведення, зроблені в ході окремого існування компанії. До 2008 року вся продукція була вироблена та продана під брендом ZKL. В даний час каталог продуктів компанії містить дворядні циліндричні роликові підшипники, одиночні і подвійні підшипники циліндрові роликопідшипники з повним комплектом роликів, однорядні циліндричні роликові підшипники, однорядні підшипники з повним числом голок, спеціальні однорядні і дворядні циліндричні роликові підшипники з повним комплектом роликів і конічних однорядних роликових підшипників під брендом KLF-ZVL. Система управління якістю здійснюється відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001: 2008.

Підшипники KLF-ZVL поставляються для використання в конвеєрних технологіях, обслуговуванні техніки, сільськогосподарській техніці, трансмісіях, верстатах, друкарських машинах і т.д. Поставки здійснюються безпосередньо на складальні підприємства або через дистриб'юторів по всьому світу.