/uk/cart/add/?ajax=True
  • пн-пт 09-17
  • сб-нд вихідний

Знайти за розміром

Внутрішній діаметр
Зовнішній діаметр
Висота

Підшипники GMN

Сімейна компанія GMN Paul Müller Industrie GmbH & Co з більш ніж 90-річним досвідом розробки та виготовлення високоякісних виробів спеціалізується на виробництві високоточних кулькових підшипників, а також на виробництві високопродуктивних та довговічних підшипників та шпинделів. В онлайн каталозі підшипників GMN ви маєте змогу купити, знайти виріб за розміром чи по артикулу, та дізнатися вартість продукції GMN.

Компанія була заснована у 1908 році як механічна майстерня Георга Мюллера і досі працює та є сертифікована за міжнародними стандартами, і забезпечує найвищу точність у розробці та виробництві підшипників. GMN гарантує постійність, якість, стабільність та довговічність своїх виробів.

Широкий асортимент продукції включає в себе великий вибір стандартних рішень, а також спеціальних дизайнерських рішень для багатьох пристроїв, таких як верстати, медичні прилади, вакуумні та вимірювальні прилади. GMN пропонує комплексні підшипникові системи і розробляє спеціальні підшипники, які потрібні клієнтам. Купуючи продукцію цієї компанії клієнти завжди отримують якісний та довговічний виріб.