/uk/cart/add/?ajax=True
  • пн-пт 09-17
  • сб-нд вихідний

Знайти за розміром

Внутрішній діаметр
Зовнішній діаметр
Висота

Каталог підшипників FYH

Каталог підшипників японського виробника FYH містить продукцію, яку можна знайти за розмірами артикулом або іншими параметрами. Ви маєте змогу дізнатися вартість чи замовити підшипники FYH в онлайн каталозі компанії «ПСВ Підшипник».

FYH є найстарішим і найбільшим виробником підшипників у Японії. Виробництво промислових монтажних вузлів для японського ринку почалося у 1950 році, і з тих пір компанія зарекомендувала себе як провідний виробник у всьому світі.

FYH дотримується суворих японських промислових стандартів (JIS) для вибору матеріалів і методів виробництва, і, на відміну від сьогоднішніх комерційних підшипників, стан обробки поверхні цих продуктів виходить за межі характеристики JIS.

Підшипники FYH розраховані для роботи у серйозних умовах експлуатації, при регулярних високошвидкісних обертаннях та важких навантаженнях. Купуючи підшипники цього бренду, можете бути впевнені, що вони будуть працювати в особливо брудних середовищах, витримують високі вібрації та ударні навантаження, і використовуються в усіх галузях від морської до космічної техніки.