/uk/cart/add/?ajax=True
  • пн-пт 09-17
  • сб-нд вихідний

Знайти за розміром

Внутрішній діаметр
Зовнішній діаметр
Висота

Каталог підшипників Eurol

Виробник Фото Артикул Аналоги Опис Вн Зов Вис Ціна К-ть
EUROL 51110 Підшипник кульковий однорядний упорний 50 70 14 83.07 грн. 2
EUROL 6012 2RS Підшипник кульковий однорядний радіальний 60 95 18 150.85 грн. >10
EUROL GE 70 HO 2RS Радіальний шарнірний підшипник 70 105 65 0.00 грн.

Компанія Eurol була створена в 1977 році Йоханом Пфайффером як нова незалежна голландська марка нафти. Спочатку діяльність була зосереджена на мотоциклах та велосипедах, незабаром пішли й інші галузі, такі як автомобільне та сільське господарство.

Протягом 90-х років виробництво та змішування нафти Eurol забезпечувала ще вищу якість. З тих пір Eurol є єдиним голландським незалежним виробником мастильних матеріалів. Якість Eurol незабаром було доведено у мотоспорті. Багато водіїв мотоциклів і автомобілів досягають великих успіхів, зокрема завдяки використанню продуктів Eurol. Єврол також розвиває постійно зростаючу міжнародну репутацію через співпрацю з різними командами в перегонах Дакар та виготовляючи підшипникову продукцію. Найскладніший зразок перегонів у світі - це остаточне підтвердження якості Eurol і ідеальне середовище для подальшого розвитку та вдосконалення підшипникової продукції компанії.

В нашому каталозі марки Єврол Ви можете купити високоякісні підшипники Eurol або знайти аналог, який повністю задовольнить ваші вимоги.