/uk/cart/add/?ajax=True
  • пн-пт 09-17
  • сб-нд вихідний

Знайти за розміром

Внутрішній діаметр
Зовнішній діаметр
Висота

Каталог підшипників D-TEC

Виробник Фото Артикул Аналоги Опис Вн Зов Вис Ціна К-ть
D-TEC 62210 2RS Підшипник кульковий однорядний радіальний 50 90 23 257.67 грн. 5
D-TEC 1309K+H309 Підшипник кульковий дворядний радіальний самовстановлювальний 45 100 25 0.00 грн.

Онлайн каталог підшипників D-TEC, що доступні для покупки в Україні. Купити імпортний підшипник D-TEC чи підібрати за розміром або по артикулу є можливість в будь-який зручний час на сторінці цього виробника на сайті компанії «ПСВ-Підшипник».

Підшипники D-TEC виготовляються на сертифікованих ISO заводах у Китаї та Індії та постійно розширюють свій асортимент.

Кваліфіковані технічні фахівці та досвідчені інженери компанії перевіряють кожну партію підшипників D-TEC на відповідність суворим стандартам та вимогам. Компанія постійно вдосконалює продукцію відповідно до вимог ринку і клієнтів, які бажають купувати якісний та доступний за ціною підшипник.

Компанія досягла успіху протягом лише 5 років існування, має центральний склад розповсюдження в Делі і продає підшипники у більш ніж 35 країнах світу. D-TEC пропонує індивідуальні рішення підшипників спеціально підібраних за запитом замовника.

Вся продукція сертифікована згідно ISO 9001:2008 - сертифікація спеціально для розподілу, виготовлення (аутсорсингу) та перевірки якості маркірувальних підшипників D-TEC. Вибираючи продукцію цієї компанії, ви можете бути впевнені, що купили доступні і якісні підшипники.