/en/cart/add/?ajax=True

Find by size

Inner diameter
Outer diameter
Height

Askubal catalog of bearings

Manufacturer Photo Articule Analogs Description Вн Зов Вис Price Quantity
ASKUBAL GE 050 DO 2RS Radial spherical plain bearings 50 75 35 866.59 грн. 2
ASKUBAL UC 216 Self aligning bearing 80 140 82.6 0.00 грн.
ASKUBAL 62307 2RS Single row radial ball bearings 35 80 31 0.00 грн.
ASKUBAL 619/5 ZZ Single row radial ball bearings 5 13 4 0.00 грн.
ASKUBAL GE 050 DO Radial spherical plain bearings 50 75 35 0.00 грн.
ASKUBAL GE 80 FO 2RS Radial spherical plain bearings 80 130 75 0.00 грн.

У каталозі підшипників Askubal пропонуємо купити підшипники, підібрати виріб за розміром чи за артикулом, та дізнатися вартість продукції Askubal.

З 1930 року впродовж років традицій та інновацій Askubal стає популярною німецькою маркою.

Довговічність та висока якість - це відмінні риси виробів ASK. Компанія досягає цього за допомогою контролю виробництва відповідно до DIN ISO 9001, у поєднанні з найновішими технологіями та високою часткою власного виробництва. Придбання якісної продукції компанії - це інвестиція у довговічність і стабільну роботу вашого обладнання.

Нові розробки та оптимізація існуючих продуктів є важливою частиною бізнесу Askubal. Інженери постійно розробляють нові та ефективні рішення для найбільш індивідуальних вимог замовників.

Співробітники Аскубал працюють з найсучаснішим інженерним програмним забезпеченням у сферах проектування, моделювання та розрахунку. Для перевірки результатів розрахунку наближених до реальності вони розробляють власні випробувальні установки. Застосування теорії та практики забезпечує постійне вдосконалення продуктів компанії.

За підтримки найновіших систем CAD та розрахунків співробітники Askubal можуть визначити всі потрібні параметри для клієнтів. Це стосується всіх груп виробів, включаючи осьові підшипники та циліндрові роликові підшипники.

Симульовані результати для виробів компанії часто тестуються на практиці на їх власних тестових установках. Оцінки тестових версій показують, як вироби Askubal показують себе в реальних умовах. Тому купуючи підшипники компанії Askubal ви отримуєте якісний та перевірений продукт.

Клієнти компанії отримують прибуток від продуктів ASK найвищу якість та надійність.