/en/cart/add/?ajax=True

Find by size

Inner diameter
Outer diameter
Height

TOPROL Bearings

Manufacturer Photo Articule Analogs Description Вн Зов Вис Price Quantity
TOPROL 62305 2RS Single row radial ball bearings 25 62 24 0.00 грн.

TOPROL Bearing є професійним виробником підшипників та одним з провідних експортерів підшипників у Китаї. Заснована в 1989 році, TOPROL & VBF Bearing спеціалізується на виробництві, продажу, маркетингу та розповсюдженні підшипників. Вже близько 20 років компанія TOPROL & VBF Bearing успішно поставляє підшипники у понад 60 країн світу в галузі автомобілів, верстатів, насосів, конвеєрних катків, будівельних машин та сільськогосподарської техніки.

TOP Machinery & Equipment (ZHENGZHOU) LTD є авторизованим професійним виробником підшипників американських брендів. Продукція бренду VBF широко використовується в Європі, Америці, Азії та Африці та має високу репутацію за її якість, конкурентоспроможні ціни та оперативні послуги післяпродажного обслуговування.

Каталог продукції TOPROL & VBF Bearing складають:

  • Кулькові і роликові підшипники маточини колеса
  • Комплекти підшипників коліс
  • Підшипники для кондиціонерів
  • Натяжні підшипники
  • Підшипники зчеплення
  • Підшипники рульового управління
  • Концентратори

TOPROL Bearing має 200 співробітників та близько 20 технічних служб, що оснащені першокласним виробничим обладнанням та контрольно-вимірювальними приладами. Підшипники TOPROL це чудова якість, доступна ціна та післяпродажне обслуговування. Підшипники TOPROL охоплюють 9 категорій з тисячами типів. Компанія виготовляє кулькові підшипники, конічні роликові підшипники, опорні підшипники, самовідновлювальні підшипники, сферичні підшипники, комплекти підшипників, підшипники зчеплення, підшипники натяжних пристроїв, підшипники голчасті, сільськогосподарські підшипники, біметалеві втулки , поворотні підшипники та інша продукція, що входить до каталогу TOPROL.

Під керівництвом Інституту досліджень та розвитку TOPOROL також розробляють спеціальні підшипники з різними функціями відповідно до вимог замовників. TOPROL має на меті забезпечити покупців хорошими продуктами та оперативним обслуговуванням. Підшипник TOPROL призначений для загального застосування за звичайним стандартом, а підшипники VBF призначені для OEM з високим стандартом. VBF Bearing було схвалено державними органами у багатьох країнах.