/en/cart/add/?ajax=True

Find by size

Inner diameter
Outer diameter
Height

TOPROL Bearings

Manufacturer Photo Articule Analogs Description Вн Зов Вис Price К-ть
TOPROL 62305 2RS Single row radial ball bearings 25 62 24 0.00 грн.

TOPROL Bearing є професійним виробником підшипників та одним з провідних експортерів підшипників у Китаї. Заснована в 1989 році, TOPROL & VBF Bearing спеціалізується на виробництві, продажу, маркетингу та розповсюдженні підшипників. Вже близько 20 років компанія TOPROL & VBF Bearing успішно поставляє підшипники у понад 60 країн світу в галузі автомобілів, верстатів, насосів, конвеєрних катків, будівельних машин та сільськогосподарської техніки.

TOP Machinery & Equipment (ZHENGZHOU) LTD є авторизованим професійним виробником підшипників американських брендів. Продукція бренду VBF широко використовується в Європі, Америці, Азії та Африці та має високу репутацію за її якість, конкурентоспроможні ціни та оперативні послуги післяпродажного обслуговування.

Каталог продукції TOPROL & VBF Bearing складають:

  • Кулькові і роликові підшипники маточини колеса
  • Комплекти підшипників коліс
  • Підшипники для кондиціонерів
  • Натяжні підшипники
  • Підшипники зчеплення
  • Підшипники рульового управління
  • Концентратори

TOPROL Bearing має 200 співробітників та близько 20 технічних служб, що оснащені першокласним виробничим обладнанням та контрольно-вимірювальними приладами. Підшипники TOPROL це чудова якість, доступна ціна та післяпродажне обслуговування. Підшипники TOPROL охоплюють 9 категорій з тисячами типів. Компанія виготовляє кулькові підшипники, конічні роликові підшипники, опорні підшипники, самовідновлювальні підшипники, сферичні підшипники, комплекти підшипників, підшипники зчеплення, підшипники натяжних пристроїв, підшипники голчасті, сільськогосподарські підшипники, біметалеві втулки , поворотні підшипники та інша продукція, що входить до каталогу TOPROL.

Під керівництвом Інституту досліджень та розвитку TOPOROL також розробляють спеціальні підшипники з різними функціями відповідно до вимог замовників. TOPROL має на меті забезпечити покупців хорошими продуктами та оперативним обслуговуванням. Підшипник TOPROL призначений для загального застосування за звичайним стандартом, а підшипники VBF призначені для OEM з високим стандартом. VBF Bearing було схвалено державними органами у багатьох країнах.