/en/cart/add/?ajax=True

Find by size

Inner diameter
Outer diameter
Height

Bearings RHP-NSK

Каталог підшипників RHP це вироби бездоганної англійської якості які є доступні до замовлення чи придбання в Україні. 1969 року 3 англійські заводи по виробництву підшипників об’єдналися та утворили компанію RHP, та на сьогоднішній день бренд RHP є в складі промислової групи NSK. Кропітка праця, велика дистриб’юторська мережа, наявність промислових потужностей та науково-дослідницьких центрів в усьому світі працюють на створення та підтримку бездоганної репутації компанії. Це доводиться довірою постійних покупців та клієнтів компанії, серед яких відомі бренди автомобільної промисловості: Honda, Mercedes, Nissan, Toyota та ін.

При виробництві підшипників використовуються інноваційні технології та високоякісні матеріали, що позитивно відображається в результатах тестів при експлуатації в жорстких умовах. Де продукція RHP демонструє найкращі результати. Довговічна та витривала продукція RHP за оптимальними цінами здобуває популярність серед покупців в Україні. В онлайн каталозі підшипників RHP на сайті компанії «ПСВ Підшипник» Ви завжди знайдете потрібний підшипник по артикулу чи по розміру за доступною ціною та відмінної якості.

Підшипники RHP застосовуються в автомобільній, залізничній, авіаційній та космічній промисловості. Асортимент продукції компанії RHP складається зі сферичних та підшипників кочення, інструментальних та мініатюрних підшипників, голчастих і великогабаритних, підшипників для ланцюгових конвеєрів, корпусних підшипників та ін.