/en/cart/add/?ajax=True

Find by size

Inner diameter
Outer diameter
Height

LOTTON Bearings

Manufacturer Photo Articule Analogs Description Вн Зов Вис Price Quantity
LOTTON 20210 KTVP2-C3 Single row spherical roller bearing 50 90 20 1506.71 грн.

LOTTON має філії в більш ніж 130 країнах. Бізнес LOTTON ділиться на три основні області, дві з яких служать промисловим ринкам: стратегічні галузі, регіональні продажі та послуги, а також інші сфери бізнесу для підтримки автомобільного ринку.

LOTTON завжди дотримується вибору найвищої якості сировини, суворої системи контролю якості, точного механізму та вимірювальних приладів, завдяки вдосконаленій конструкції та технології виготовлення підшипника.

Сувора система контролю якості продукції є найважливішою гарантією стабільної якості підшипників. З 2001 року компанія LOTTON пройшла сертифікацію системи управління якістю DNV ISO9001.

Компанія використовує сучасне якісне планування від розробки продукту, постачання сировини, зберігання, виробництва до інспектування готової продукції, упаковки, доставки та інших процесів. У той же час у компанії є власна фізико-хімічна лабораторія, на кожну партію матеріалів на фабрику для тестування та аналізу, щоб забезпечити постачання високоякісної сировини.

У ході роботи ЛОТТОН представив високоточне обладнання, встановивши економетричну міру, щоб забезпечити точність вимірювання процесу.

Каталог підшипників LOTTON складається з:

  • кулькових
  • самозмінюючих кулькових
  • кутових кулькових
  • циліндричних роликових
  • сферичних роликових