/en/cart/add/?ajax=True

Find by size

Inner diameter
Outer diameter
Height

LBP-SKF Bearings

Компанія SKF-LBP до 2007 року це «Луцький підшипниковий завод», що працював ще з 1968 року. Фірма спеціалізується на виробництві компонентів для підшипників,  голчатих та роликових конічних підшипників. Виробник задовольняє потреби споживача по надійності та якості виробів, що входять до каталогу SKF-LBP, дотримується термінів та умов поставки готової продукції. Система контролю якості виробництва відповідає вимогам ISO/TS 16949:2009 чим гарантується якість вихідних матеріалів та готових виробів.

СКФ Україна єдиний виробник роликового конічного підшипника і компонентів до нього в Україні. Сьогодні SKF-LBP це постачальник підшипників у країни Європи, Азії та Америки і основний постачальник конічних підшипників для тракторних та автомобільних заводів МТЗ, КрАЗ, ГАЗ, МАЗ, КАМАЗ та інших. В онлайн каталог продукції входить вся пропонована лінійка виробів.

SKF-LBP як частина SKF підтримує політику та цінності корпорації. Командний дух, високо-моральність та відкритість є важливими складовими успіху компанії. Ведення свого бізнесу відповідно до законодавства та етичних норм. Вся політика компанії ґрунтується на чинному законодавстві, враховуються цінності та принципи SKF що сприяє стабільному розвитку компанії. На сторінці цього бренду на сайті «ПСВ Підшипник» покупці завжди знайдуть актуальну інформацію по доступній продукції, яку легко знайти за артикулом чи по розміру потрібного виробу.