/en/cart/add/?ajax=True

Find by size

Inner diameter
Outer diameter
Height

Bearings KML

Manufacturer Photo Articule Analogs Description Вн Зов Вис Price К-ть
KML 62001 2RS Single row radial ball bearings 12 28 10 227.21 грн. 5
KML RALE 25 NPPB Self aligning bearing 25 47 0 321.61 грн. 1
KML 205 KRR2 Single row radial ball bearings (hexagon) 22.25 52 25.4 427.44 грн. 2
KML 203KRR3 Bearing with cylindrical outer ring, roller with bore 15.95 50.83 15 428.12 грн. 2
KML SS UC 204 Single row radial ball bearings 20 47 31 1.00 грн.
KML SA 206-17G Self aligning bearing 26.988 62 35.7 310.82 грн.

Компанія була заснована в 1980 році як виробник високоякісних підшипників і називалася "Premier Bearing and Equipment Limited". У 1987 році компанія заснувала свою групу досліджень і розробок в  для розробки підшипників низькошвидкісного електромотора. Процес включав очищення, змащення та ущільнення підшипників у повністю контрольованому середовищі, що має важливе значення для високоякісного виробництва підшипників.

У 1992 році марка KML для комерційного розвитку була зареєстрована в Дортмунді, Німеччина. KML отримав широке визнання клієнтів на ринку завдяки своїм професійним послугам. Клієнти компанії у більш ніж 57 країнах та регіонах, включаючи Північну Америку, Африку, Європу, Південну Америку, Латинську Америку та інші. Компанія KML сертифікована в 1999 році за стандартом ISO 9001 і 2008 року отримала сертифікат якості TS16949.

Каталог продукції бренду KML:

  • Автомобільні підшипники, що придатні для різних застосувань.
  • Підшипники для мотоциклів, включають однорядкові кулькові підшипники, конічні роликові підшипники та голчасті роликові підшипники.
  • Підшипники ATV, які застосовуються у піднімальній і снігохідній техніці та квадро-циклах, для роботи при низьких температурах і всіх видів ударів.
  • Підшипники для електричної техніки з низьким рівнем шуму, які ідеально підходять для побутової техніки (пральних машин, холодильників, сушарок, посудомийних машин), невеликих електроприладів, вентиляторів, пилососів та ін.
  • Підшипники для харчової промисловості, що використовуються в обладнанні для переробки продуктів харчування та напоїв, і є найбільш складним завданням для підшипників. Підшипники KML розроблені спеціально для боротьби з частим забрудненням, впливом засобів для чищення та постійними змінами температур. Бренд KML пропонує індустрії продуктів харчування та напоїв якісний продукт, який відповідає вимогам щодо продуктивності матеріалів, що використовуються у виробництві продуктів харчування та напоїв.
  • Сільськогосподарські підшипники для задоволення вимог сільськогосподарської промисловості, такі як екстремальні зміни температури, різні навантаження та потужність.
  • Підшипники для лісозаготівельного і гірничого устаткування, що є однією з найбільш вимогливих галузей для роликових підшипників. Високі радіальні і ударні навантаження не зустрічаються постійно з боку інших машин. Інженери KML розробили підшипники, що відповідають вимогам цих машин.
  • Підшипники для електричних двигунів та коробок передач. Швидкість вимагає більших радіальних навантажень і вантажопідйомності. Підшипники KML створені для забезпечення гладкої, безшумної роботи та тривалого терміну служби для застосування у цій галузі.
  • Підшипники для застосування у відновлювальній енергетиці. В пустельних областях зазвичай посушливо, наявні піщані бурі і високі температури та значні їх коливання. Такі умови вимагають, щоб підшипники мали низьке тертя і були в змозі зберігати свою в'язкість та інші властивості у цих погодних умовах протягом тривалого часу.