/en/cart/add/?ajax=True

Find by size

Inner diameter
Outer diameter
Height

ContiTech products

Manufacturer Photo Articule Analogs Description Вн Зов Вис Price Quantity
CONTITECH AVX 10*1075 V-belt (Profile AVX10 width 9,6 mm. height 8 mm.) 0 0 0 194.10 грн. 4
CONTITECH AVX 13*1075 V-belt (Profile AVX13 width 12,7 mm. height 9 mm.) 0 0 0 0.00 грн.
CONTITECH 24PJ-1321 <br> 0 0 0 0.00 грн.

ContiTech це відокремлений самостійний підрозділ концерну Continental AG в Німеччині. ContiTech поширений в понад 40 країн в світі, розробляє, виробляє і поставляє приводні ремені, супутні компоненти й системи автомобільної та інших галузей промисловості. Підібрати і купити будь-яку продукцію компанії можна в онлайн-каталозі на нашому сайті psvbearing.com.ua.

Заснувалася фірма Continental в 1871 році в місті Ганновер і займалася виробництвом прогумованих тканин після чого зайнялася випуском шин для велосипедів і литих шин для екіпажів. З 1901 року шини Continental почали встановлювати на автомобілі компанії Daimler як оригінальну комплектацію. Протягом трьох років була створена перша модель шини з протектором і унікальним малюнком після чого було випущено шиповану шину, яка є прототипом сьогоднішніх шин із шипами.

Компанія ContiTech представлена ​​в понад 140 країнах світу дочірніми підприємствами, дистриб'юторськими філіями та спільним фірмами, спеціалізуючись в технологіях виробництва каучуку і пластмас, розробляючи і поставляючи високотехнологічні системи і продукти в автомобільну та інші промисловості.

ContiTech займається впровадженням інновацій і бере участь в дослідженнях інших фірм концерну Continental.

ContiTech виробляє продукцію для:

  • автомобільної промисловості
  • гірничої промисловості
  • поліграфічної промисловості
  • машинобудування
  • залізничного транспорту

У каталозі виробів ContiTech ви знайдете потрібний виріб по артикулу, розміру або іншим його характеристикам. Дізнайтеся вартість продукції ContiTech в онлайн каталозі «ПСВ Підшипник».